KUNDESERVICE WEB +45 76 40 81 36
FRI FRAGT OVER 400,-
HURTIG LEVERING
25% Nyhed Ønskeliste
  • Ball - BAMONTANA SWEATSHIRT
Ball - BAMONTANA SWEATSHIRT

BAMONTANA SWEATSHIRT

Ball

DKK 899,- DKK 674,25
På lager - husk at vælge farve først og derefter størrelse.

Beskrivelse

Produktbeskrivelse

Sweatshirt fra BALL Original i et sporty og retro-inspireret design. Farveblokke i lyseblå og hvid giver et rent og moderne udtryk, mens den mørke halskant skaber en flot kontrast.

Produktinformation

Materiale: 100% Bomuld
Farve: Celestial Blue

Varenr.: 50405000 BAMONTANA
Gratis fragt til pakkeshop ved køb over 400,-
Byt/Returnér i vores butikker
Levering 1-3 dage
Alle ordrer købt fra d. 8 november og helt frem til d. 20 december kan returneres/ombyttes t.o.m fredag d. 12 januar 2018
OBS.
Ikke alle vores varer på webshoppen, befinder sig i vores fysiske butikker.

Kontakt din nærmeste forretning for ydeligere info. vedr. den ønskede vare.

Varer fra samme mærke